Search category:     
All categories

Feedback  
   
  Advanced search  Manage my ads  
   
 
 
 
 
Total found (20)
 
Categories:
 
→ Coach - looking for a job/wanted (20)

Colleges & schools (38)
Music & arts (49)
After school programs (6)
Kindergartens & preschool education (15)
ESL schools (18)
Tutors (85)
Sports schools (24)
Sports events (0)
Yoga & fitness (17)
Occupational training (88)
Other (45)
 
    
Education & SportCoach - looking for a job/wanted
 
 

Допоможу вам отримати тіло, яке ви завжди хотіли.

Привіт всім, хто піклується про своє здоров'я та фігуру. Мене звуть Олександр, не так давно я був керуючим мережею магазинів спортивного харчування, так само я надавав консультацію людям, які хочуть схуднути або навпаки набрати м'язову масу. Я допомагаю розписати і налаштувати дієту особисто під вас , Я перепробував практично все спортивне харчування і знаю дійсно робочі добавки , так само розпишу вам тренування в домашніх умовах , не треба витрачати гроші на зал і час на похід в нього (якщо вашою метою не є кар'єра в бодібілдингу), все що вам потрібно у вас вже є, це ваше тіло, ваша власна вага, ви здивуєтеся скільки можна робити ефективних вправ з власною вагою. Хочу ще нагадати вам, що правильне харчування та заняття спортом це не тільки про зовнішній вигляд, це ще й про міцне здоров'я, сильний імунітет та постійний заряд позитивної енергії з мотивацією – тільки вперед! Пишіть мені в Telegram або WhatsApp +13476999089 , з мене консультація :)
 

Потрібен вчитель шахів у Південному Манхеттені для двох дітей, 7 років

Потрібен вчитель шахів у Південному Манхеттені для двох дітей, 7 років
 

Потрібен тренер з художньої гімнастики

Починаючи з вересня, потрібен тренер з художньої гімнастики. Ідеальний кандидат повинен мати спортивне минуле у гімнастиці, знання правил та станів програм. Телефонувати за телефоном 3477372338, email [email protected]
 

шукаю тренера качка

ти строго спортик або кач манхетен
 

шукаю спортивного тренера

ти самець готовий приїжджати на манхетен до брукліну не поїду ти без комплексів тг @Richbich87
 

Тренер з художньої гімнастики, стретчингу, ОФП

Проводжу індивідуальні заняття для дітей та дорослих. Допоможу Вам / Вашій дитині покращити такі рухові якості як: - Гнучкість (шпагат, місток та інше); - Сила (наведемо м'язи в тонус, підтягнемо проблемні зони); - координація; - Витривалість. Про себе: Професійний тренер з чинною тренерською та суддівською ліцензією Федерації Гімнастики України. Профільна фізкультурна освіта. Досвід викладання 15 років.
 

⚽Футбольні тренування для дітей

Тренер для молодих футбольних талантів
 

дорогі дівчата та жінки! Запрошую вас приєднатися до мого онлайн тренування

Доброго дня дорогі дівчата та жінки! Мене звуть Маліка, я персональний тренер та спеціаліст з фітнесу. Запрошую вас усіх приєднатися до мого онлайн-групового тренування, яке проходитиме 2-3 рази на тижні. Якщо хочете схуднути, наростити м'язи або просто підтримувати форму, то я вам допоможу! Я працювала у фітнес-індустрії 8 років і тренувала тисячі людей із відмінними результатами. До групи набираю максимум 10 дівчат та жінок. Перше заняття буде безкоштовним, а потім вартість буде всього $5 за кожну сесію. Приєднуйтесь
 

Тренер з художньої гімнастики

Шукаю роботу в Нью-Йорку. Тренер з художньої гімнастики зі стажем, вищою освітою та вищою тренерською категорією. Сама майстер спорту міжнародного класу. Викладаю приватні та загальні заняття.
 

Дельтаплан

Дельтапланерист, шукаю в Нью-Йорку для знайомства дельтапланеристів. Спілкування, навчання, виїзди на тренування. Потрібен заробіток на кеш, шукаю роботу.
 

Тренер з гімнастики

Тренер з художньої гімнастики. Майстер спорту міжнародного класу, тренер вищої категорії, освіта вища.
 

Шукаю роботу масажистом

Мене звати Антон. Вік 40 років. Досвід роботи масажистом 16 років. До приїзду до США здобув вищу освіту за спеціальністю "фізична реабілітація" та протягом 14,5 років працював виключно за своєю спеціалізацією - масажистом. Маю досвід роботи у професійному хокейному клубі, фітнес клубі, спа-салоні та медичному центрі. У США мешкаю 1,5 роки і весь цей час працював масажистом у медичному офісі. Володію такими видами масажу та спа процедурами: масаж спортивний, масаж лімфодренажний, масаж лікувальний, масаж антицелюлітний, масаж релаксуючий, масаж гарячим камінням, скрабування тіла, обгортання. Так само працюю зі спазмованими м'язами та тригерними зонами. Є робота authorization, social security number і відкрита корпорація. Англійська не ідеальна, але можу спілкуватися і розуміти клієнта (пацієнта). Шукаю роботу із гідною заробітною платою, зі свого боку гарантую масаж найвищого рівня. Відповідальний, позитивний, уважний до кожного клієнта, неконфліктний, витримую великі обсяги роботи, але завжди зберігаю високу якість масажу.
 

CHESS LESSONS.

International Chess Master gives private chess lessons. I WILL TEACH YOUR CHILD TO GAME CHESS IN A SHORT TIME!!!
 

Who wants to get stronger

Who wants to become strong and learn to fight back and get his body in order then this is for me
 

I am a martial arts trainer

Who wants to get stronger
 

Fitness trainer

Good afternoon My name is Nadezhda. Recently moved to Staten Island. I am a certified Body and Mind Fitness Instructor. I invite you to individual training ONLINE - via ZOOM, WhatsApp OFFLINE - in the LA FITNESS fitness club. (you do not need to pay for the entrance) Body&Mind is a complex of smooth fitness directions that combine yoga, Pilates, callanetics, stretching. I create a variety of training programs that meet your goals and preferences. I will help you lose weight, make the body more toned and plastic. WhatsApp +19293786209 Inst: @Nadi_mindbody
 

Tennis personal trainer

Tennis personal trainer
 

Yoga classes online individual and group

Friends
 

I well play shess. I will teach you to play chess and you will teach me to Speak English

I am from Russuin small town in Siberia. I want to improve my English by Skype. We will speak English and I will teach you to play chess. My FIDE rating is 2020. My nick in Telegram is @jagobrain.
 

Personal gymnastics trainer for girls!

Professional rhythmic gymnastics coach from Ukraine, I offer private lessons for girls aged 4 to 10 years. (stretching, acrobatics, work on correct posture) 3322079794 - Natalia